The Love of Tomasz 150

Subtitle

Blog

Kancelaria Upadłość Konsumencka

Posted by [email protected] on
Kancelaria Upadłość Konsumencka
http://climbcheese69.eklablog.com/kancelaria-upadlosc-konsumencka-a211537050
https://pbase.com/topics/adwokat202/niskayuna_high_school_pruitt
https://telegra.ph/Kancelaria-Upadłość-Konsumencka-12-17-24
Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka - pomyśl przed złożeniem wnioskuŚledząc fora o problematyce finansowej i pożyczkowej coraz to częściej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim paragrafie pragnę rzucić odrobinę światła na przedmiotowe zagadnienie. W zwykłych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w rodzimym systemie prawnym, lecz do tej chwili mogły z niej skorzystać tylko podmioty prowadzące firmę (np. spółki partnerskie). W tej chwili (a dokładniej z końcem grudnia 2009 r.) o ogłoszenie upadłości mogą się starać także osoby indywidualne - konsumenci.

Jednak, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi wykonać wiele przesłanek. W pierwszej kolejności trzeba uwidocznić, że jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, że ze swoich zarobków nie jesteśmy w stanie opłacać naszych comiesięcznych zobowiązań - doskonały przykład jednostek, które wzięły pełno zadłużeń i kwoty rat przewyższają pozyskiwane zarobki). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie należy wskazać, iż zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą oszustwa albo pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to sprawa rzeka i przy wnoszeniu odpowiedniego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego odpowiednim rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments